Doradca ubezpieczeniowy Warszawa – Agent ubezpieczeniowy

Agent ubezpieczeniowy – doradca ubezpieczeniowy Warszawa

Agenci ubezpieczeniowi w Kancelarii Finansowej? Nic bardziej mylnego. Kancelaria Finansowa Clear to przede wszystkim prowadzenie księgowości dla spółek czy jednoosobowych działalności gospodarczych, również usługa księgowości online. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych, jak również potencjalnych Klientów, poszerzamy wachlarz usług, jakie możemy zapewnić. Z tego względu wspierają nas agenci ubezpieczeniowi, którzy mogą pomóc przy kredytach, znajdą najlepszą ofertę ubezpieczeniową czy doradzą, gdzie ubezpieczyć leasingowany pojazd na najlepszych warunkach. Do tego dochodzą takie kwestie jak ubezpieczenie firmy czy chociażby OC przy ryzyku cyber-ataku. Słowem, jest to zabezpieczenie od strony nieprzewidzianych sytuacji, zarówno w życiu prywatnym, jak i firmowym.

ubezpieczenia

Dostępni od zaraz agenci ubezpieczeniowi – Warszawa i… cała Polska

W ramach usług dodatkowych Klienci otrzymują tę usługi całkowicie za darmo, a agent ubezpieczeniowy rozlicza się z firmą ubezpieczeniową prowizyjnie. Współpracujący z naszą Kancelarią agenci gwarantują dyspozycyjność i są gotowi doraźnie pomóc w rozmaitych kwestiach. Patrząc na to, jak możemy pomóc naszym Klientom i odciążyć ich z kolejnych zadań związanych z obsługą działania firmy, włączenie do naszego portfela usług tego typu wydało się być odpowiednim krokiem. Wpisując choćby frazę „agent, ubezpieczenia, warszawa” czy „agent ubezpieczeniowy warszawa” w wyszukiwarce możemy stracić sporo czasu na samo znalezienie i porównanie ofert. Korzystając z usług naszej Kancelarii Finansowej nie ma takiej potrzeby, bowiem możemy skierować Klienta do odpowiedniego specjalisty, który w profesjonalny, sprawny sposób zajmie się realizacją danego zagadnienia.

Do tego dochodzi Pakiet Optymalny…

Nasi Klienci mają również możliwość wykupienia dodatkowego pakietu, w którym zyskują możliwość pomocy w zakresie IT czy porad prawnych. W tym przypadku również współpracujemy z zewnętrznymi specjalistami, którzy gwarantują dyspozycyjność i pomoc można uzyskać o wiele szybciej, niż zajęłoby czekanie na wolny termin np. w kancelarii prawnej. Pakiet Optymalny zapewnia swoistą „gorącą linię”, na którą w każdej chwili można zadzwonić i uzyskać pomoc od specjalistów w rozmaitych dziedzinach. Jeśli potrzeba skonsultować dany zapis w umowie czy wykonać backupy dysków, to wszystko można wykonać z pomocą współpracujących z nami profesjonalistów. Jeśli dany temat będzie zapowiadał się na większą usługę, niż szybkie działanie, to zostanie sporządzony kosztorys, dzięki czemu Klient będzie wiedział, z czym mogą wiązać się jego potrzeby. Krótkie konsultacje to wszakże co innego niż dłuższa rozmowa, więc to, jaki koszt wyniesie poważniejsza usługa, jest komunikowane od razu.

Ubezpiecz się na wszelką ewentualność

Jako Kancelaria Finansowa świadczymy usługi, które mają podnieść jakość życia naszych Klientów, dzięki odciążeniu z nich konkretnych obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości. Jednak firma to nie tylko księgowość, a organizm złożony z naczyń połączonych. Ilość spraw, którymi trzeba zająć w oczywisty sposób może przytłoczyć, więc perspektywa firmy, która kompleksowo zajęłaby się opieką nad wieloma aspektami działalności, wydaje się być zbawienna. Nie załatwimy dla naszych Klientów wszystkich spraw, jakie można sobie wyobrazić, ale na pewno jesteśmy w stanie wesprzeć ich na wielu polach. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi częściami naszej oferty, również z tymi dotyczącymi Pakietu Optymalnego.

Zobacz również:

Doradcy ubezpieczeniowi Warszawa: rodzaje ubezpieczeń dla firm 

W Kancelarii Clear zapewnimy Ci dostęp do doradców ubezpieczeniowych, którzy zajmują się różnymi rodzajami ubezpieczeń dla działalności gospodarczych, zarówno mniejszych firm, jak i dużych spółek. Klienci korzystający z naszych usług otrzymują pełną opiekę specjalisty, który nie tylko doradzi w wyborze korzystnej polisy, ale stanie się reprezentantem w kontakcie z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Ponadto dbamy o to, by kwestie ubezpieczenia firmy w odpowiedni sposób rozliczyć w księgowości przedsiębiorstwa – prócz usług doradców ubezpieczeniowych Warszawa zapewniamy także wsparcie doradców prawnych i podatkowych. 

Ubezpieczenia majątkowe 

Nasi doradcy ubezpieczeniowi Warszawa pomagają w doborze korzystnych polis obejmujących majątek firmy, a więc jej budynków, maszyn produkcyjnych, wyposażenia biurowego czy specjalistycznego sprzętu. Takie ubezpieczenia dla firm pozwalają w przypadku szkód pokryć straty materialne związane ze zdarzeniami losowymi np. pożarem, dewastacją, kradzieżą czy powodzią. 

Ubezpieczenie OC Firmy 

Ochrona ubezpieczeniowa firmy może dotyczyć ubezpieczenia OC. Tego typu polisy zabezpieczają prowadzone działalności przede wszystkim na wypadek wyrządzenia szkód osobom trzecim. Ubezpieczenia OC firmy wybierają np. zakłady fryzjerskie czy inne przedsiębiorstwa zajmujące się usługami.

Gwarancje ubezpieczeniowe, czyli ubezpieczenia finansowe 

Nasz zespół doradców ubezpieczeniowych, a także prawnych pomaga firmom w doborze gwarancji ubezpieczeniowych zwanych ubezpieczeniami finansowymi. Chronią one przedsiębiorstwa w trakcie trwania różnych inwestycji, przede wszystkim na wypadek wystąpienia zdarzeń losowych. Warto dodać, że gwarancje ubezpieczeniowe przynoszą firmom prowadzącym inwestycje płynność finansową i stabilizację. 

Ubezpieczenie flotowe 

Ubezpieczenie flotowe jest kierowane przedsiębiorcom posiadającym wiele pojazdów osobowych, dostawczych czy specjalistycznych. Takie polisy mogą mieć różne opcje ochrony jak np. AC, NNW kierowców i pasażerów, ubezpieczenie dodatkowego wyposażenia bądź utraty wartości pojazdów. 

Polisa budowlano-montażowa

Nasi doradcy ubezpieczeniowi oferują pomoc w doborze ubezpieczeń budowy, które zapewniają ochronę interesów zarówno inwestora, jak i wykonawcy na czas wznoszenia obiektów, a także instalacji maszyn i urządzeń. Taka polisa to swoisty parasol ochronny, któremu podlegają wykonywane prace, sprzęt budowlany czy nawet wykorzystane materiały.

Ubezpieczenie OCP 

Takie polisy skierowane są do firm, których głównym przedmiotem działalności jest transport. Ubezpieczenie OCP chroni przed skutkami: utraty towaru wskutek kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia towaru, opóźnień w dostawie, niewykonania lub nienależytego wykonania umowy przewozu. 

Rodzajów ubezpieczeń dla firm jest jednak znacznie więcej, a wiele z nich ściśle odpowiada na potrzeby konkretnej, często specjalistycznej branży. Nasz zespół gotowy jest na świadczenie usług dla każdego zainteresowanego przedsiębiorstwa, również tego wymagającego niestandardowej polisy. 

Doradztwo ubezpieczeniowe – indywidualne podejście i umowy skrojone na miarę potrzeb 

Doradztwo ubezpieczeniowe Kancelarii Clear to usługa, która gwarantuje klientom indywidualne podejście i najwyższy standard obsługi. Zapewniamy wnikliwą analizę potrzeb i możliwości firmy, a także jej płynności finansowej. Dzięki współpracy z doradcami podatkowymi oraz prawnymi jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejsze z możliwych rozwiązań, bez ryzyka podpisania przez klienta mało intratnych umów. 

Nasi doświadczeni doradcy ubezpieczeniowi podejmują się także analizy dotychczasowych polis oraz sporządzają pełną dokumentację po wcześniejszych negocjacjach z ubezpieczycielem i zaprojektowaniem wraz z nim umowy skrojonej na miarę potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz kompleksową ochronę ubezpieczeniową na każdym etapie rozwoju firmy – nasi niezależni eksperci ubezpieczeniowi współpracują tylko z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi!

Dodatkowo nasi doradcy prawni i podatkowi są gotowi pomóc naszym klientom w rozwiązaniu wszelkich problemów prawno-podatkowych związanych z ubezpieczeniem działalności gospodarczej.

Aktualności na blogu

Menu