Doradca ubezpieczeniowy Warszawa – Agent ubezpieczeniowy

Agent ubezpieczeniowy

Agenci ubezpieczeniowi w Kancelarii Finansowej? Nic bardziej mylnego. Kancelaria Finansowa Clear to przede wszystkim prowadzenie księgowości dla spółek czy jednoosobowych działalności gospodarczych, również usługa księgowości online. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych, jak również potencjalnych Klientów, poszerzamy wachlarz usług, jakie możemy zapewnić. Z tego względu wspierają nas agenci ubezpieczeniowi, którzy mogą pomóc przy kredytach, znajdą najlepszą ofertę ubezpieczeniową czy doradzą, gdzie ubezpieczyć leasingowany pojazd na najlepszych warunkach. Do tego dochodzą takie kwestie jak ubezpieczenie firmy czy chociażby OC przy ryzyku cyber-ataku. Słowem, jest to zabezpieczenie od strony nieprzewidzianych sytuacji, zarówno w życiu prywatnym, jak i firmowym.

ubezpieczenia

Dostępni od zaraz agenci ubezpieczeniowi – Warszawa i… cała Polska

W ramach usług dodatkowych Klienci otrzymują tę usługi całkowicie za darmo, a agent ubezpieczeniowy rozlicza się z firmą ubezpieczeniową prowizyjnie. Współpracujący z naszą Kancelarią agenci gwarantują dyspozycyjność i są gotowi doraźnie pomóc w rozmaitych kwestiach. Patrząc na to, jak możemy pomóc naszym Klientom i odciążyć ich z kolejnych zadań związanych z obsługą działania firmy, włączenie do naszego portfela usług tego typu wydało się być odpowiednim krokiem. Wpisując choćby frazę „agent, ubezpieczenia, warszawa” czy „agent ubezpieczeniowy warszawa” w wyszukiwarce możemy stracić sporo czasu na samo znalezienie i porównanie ofert. Korzystając z usług naszej Kancelarii Finansowej nie ma takiej potrzeby, bowiem możemy skierować Klienta do odpowiedniego specjalisty, który w profesjonalny, sprawny sposób zajmie się realizacją danego zagadnienia.

Do tego dochodzi Pakiet Optymalny…

Nasi Klienci mają również możliwość wykupienia dodatkowego pakietu, w którym zyskują możliwość pomocy w zakresie IT czy porad prawnych. W tym przypadku również współpracujemy z zewnętrznymi specjalistami, którzy gwarantują dyspozycyjność i pomoc można uzyskać o wiele szybciej, niż zajęłoby czekanie na wolny termin np. w kancelarii prawnej. Pakiet Optymalny zapewnia swoistą „gorącą linię”, na którą w każdej chwili można zadzwonić i uzyskać pomoc od specjalistów w rozmaitych dziedzinach. Jeśli potrzeba skonsultować dany zapis w umowie czy wykonać backupy dysków, to wszystko można wykonać z pomocą współpracujących z nami profesjonalistów. Jeśli dany temat będzie zapowiadał się na większą usługę, niż szybkie działanie, to zostanie sporządzony kosztorys, dzięki czemu Klient będzie wiedział, z czym mogą wiązać się jego potrzeby. Krótkie konsultacje to wszakże co innego niż dłuższa rozmowa, więc to, jaki koszt wyniesie poważniejsza usługa, jest komunikowane od razu.

Ubezpiecz się na wszelką ewentualność

Jako Kancelaria Finansowa świadczymy usługi, które mają podnieść jakość życia naszych Klientów, dzięki odciążeniu z nich konkretnych obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości. Jednak firma to nie tylko księgowość, a organizm złożony z naczyń połączonych. Ilość spraw, którymi trzeba zająć w oczywisty sposób może przytłoczyć, więc perspektywa firmy, która kompleksowo zajęłaby się opieką nad wieloma aspektami działalności, wydaje się być zbawienna. Nie załatwimy dla naszych Klientów wszystkich spraw, jakie można sobie wyobrazić, ale na pewno jesteśmy w stanie wesprzeć ich na wielu polach. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi częściami naszej oferty, również z tymi dotyczącymi Pakietu Optymalnego.

Zobacz również:

Aktualności na blogu

Menu