Porady prawne Warszawa, doradztwo prawne

Pomoc prawna świadczona przez kancelarię finansową? Nie do końca, bo nie udzielamy jej bezpośrednio my sami, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, zdecydowaliśmy się poszerzyć nasz portfel usług również o porady prawne właśnie. Współpracujemy z szeregiem kancelarii prawniczych, z których każda zajmuje się innymi dziedzinami prawa, dzięki czemu jesteśmy w stanie skierować naszych Klientów do właściwej osoby, która pomoże im w ich problemie. Jest to usługa doraźna, jednak w przypadku potrzeby dłuższej współpracy, wszystko można ustalić już z osobą, od której uzyskamy wstępną ekspertyzę w potrzebnym zakresie.

Pakiet Optymalny – porady prawne

Nasi Klienci po zakupie Pakietu Optymalnego w cenie 99 zł miesięcznie, zapewniają sobie możliwość do skorzystania ze wsparcia dodatkowego w wymiarze dwóch godzin na kwartał. Mogą to być porady prawne z zakresu prawa cywilnego czy podatkowego, dotyczące kwestii związanych z działalnością czy z życiem prywatnym. Taka obsługa w ramach Pakietu Optymalnego jest tańsza niż koszt konsultacji spotykany na rynku, jednak co szczególnie istotne, wszystkie współpracujące z nami kancelarie są w pełni dyspozycyjne, więc każde zgłoszenie jest obsługiwane stosunkowo szybko w najbliższym możliwym czasie i odchodzą kwestie czekania na odległy termin w kalendarzu.

Czy dwie godziny na kwartał to gra warta świeczki?

Świeczki nie gwarantujemy, ale dwie godziny to wbrew pozorom sporo czasu. Tyle zajmie nam spokojny dojazd samochodem z Warszawy do Łodzi czy powtórka ulubionego filmu albo nadrobienie dwóch odcinków serialu. Te dwie godziny składają się z wielu chwil, w których można zasięgnąć porady prawnej z pierwszej ręki, a Pakiet Optymalny na tym się nie kończy. W ramach wyznaczonego czasu możliwe jest również uzyskanie pomocy księgowej czy nawet wsparcie IT. Małe, doraźne prace zajmują po 10 czy 15 minut, więc okazuje się, że na przestrzeni trzech miesięcy zyskujemy ok. 10 okazji do natychmiastowej pomocy w różnych zakresach. Czasem dwie godziny zajęłoby samo znalezienie odpowiednich osób czy przekopywanie się przez kolejne ogłoszenia z rodzaju „porady prawne online”, a tu wystarczy jeden telefon i zlecenie określonego działania. To świetnie rozwiązanie dla przedsiębiorców, ale nie tylko, bowiem porady mogą dotyczyć kwestii związanych z osobą prywatną, więc jest kierowane tak naprawdę do wszystkich naszych Klientów.

Czy takie rozwiązanie się w ogóle opłaca?

Tak, bowiem za niecałe 300 złotych otrzymujemy dwie godziny usług dodatkowych, które możemy wykorzystać dowolnie: od porad prawnych przez wsparcie IT czy księgowość. Kupując je osobno, szukając podwykonawców i spędzając czas nad koordynacją poszczególnych z nich, przeznaczylibyśmy na to zdecydowanie więcej pieniędzy. Tymczasem taka „gorąca linia” jest w stanie nas poratować w sytuacjach, kiedy działanie trzeba podjąć natychmiast, choćby konsultując zapis prawny z jakiejś umowy. Prowadzenie biznesu nigdy nie jest proste, a nieprzewidywalne sytuacje potrafią się piętrzyć i nie dawać spokoju, więc zabezpieczenie swoich interesów za pomocą Pakietu Optymalnego wydaje się kwestią wartą rozwagi. Zwłaszcza, że w skali kwartalnej nie są to duże koszty, a mogą uratować z nas mniejszych i większych opresji. W końcu, jak mówi przysłowie: przezorny zawsze ubezpieczony.

Obsługa IT, porady prawne i księgowe

Pakiet Optymalny to koło ratunkowe wielokrotnego użytku, które umożliwia naszym Klientom skorzystanie z fachowych porad od specjalistów z danej dziedziny bez kolejek, oczekiwania i w niemalże każdym momencie. Wystarczy zadzwonić, a my przekierujemy do właściwej osoby, która z chęcią rozwiąże dany problem. W zależności od jego złożoności, nastąpi to od razu bądź zostanie przedstawiony plan, jak dodatkowa usługa miałaby wyglądać czasowo i kosztowo. Ponieważ wszystko odbywa się za pomocą telefonu, nie ma znaczenia, czy dzwonimy do kancelarii na Bielany, Mokotów czy Ursynów. Kiedy Bielany, Włochy czy Wola są po drugiej stronie słuchawki, my możemy być nawet w innym kraju. I analogicznie, Praga Północ, Grochów czy Wawer to dzielnice, w których znajduje się siedziba firmy? Nie ma potrzeby jechania do kancelarii po porady prawne, zwłaszcza, że w dzisiejszym świecie poruszanie się może narazić nas na niebezpieczeństwo.

Kancelaria Finansowa Clear Warszawa

Zobacz również:

Menu