Doradztwo – kredyty gotówkowe

Skoro czytasz te słowa to prawdopodobnie oznacza, że potrzebujesz kredytu gotówkowego i szukasz doradcy, który będzie mógł pomóc w tym zakresie. To oczywiście rodzi pewne pytania. Jaki jest dobry doradca kredytowy, czy Warszawa to dobry wyznacznik, co powinien móc załatwić i ile kosztować? Cóż, przede wszystkim musi być skuteczny, lokalizacja nie ma znaczenia, a powinien móc załatwić kredyt. Jeśli chodzi o cenę, to…

Od razu musimy zaznaczyć, że nie pobieramy żadnego wynagrodzenia wstępnego od Klienta i nie jest to żaden haczyk! Rozliczamy się z bankami, uzyskując prowizję od uzyskanego kredytu. Jak to działa? Dzięki temu, że my załatwimy kredyt w danym banku, jemu odchodzą koszta pozyskania kredytobiorcy. Nie zmienia to jednak faktu, że przedstawiamy Klientom najbardziej korzystne oferty. Uwypuklamy ukryte opłaty i odsłaniamy wszelkie niuanse. Cały proces wygląda w następujący sposób:

  • Przeprowadzenie wywiadu z Klientem;
  • Wybranie ofert oraz ich skonsultowanie z Klientem;
  • wybranie dwóch czy trzech banków, do których zostaną złożone wnioski;
  • negocjowanie warunków z bankami;
  • uruchomienie kredytu przez bank.

W ciągu ośmiu lat prowadzenia Kancelarii, nasze działania zaowocowały uruchomieniem kilkuset kredytów. Dysponujemy informacjami o tym, ile czasu zajmuje procesowanie wniosku o kredyt gotówkowy w danym banku i zazwyczaj trwa to kilka dni roboczych. Pandemia wpłynęła na to w różnym stopniu, bowiem większość zależy od banku. Nie oznacza to jednak, że nie ma takich, które udzielają kredytów równie szybko, co wcześniej.

Jak wygląda współpraca?

Wszystko zależy od tego, czy osoba chcąca wziąć kredyt jest naszym Klientem czy nie. Jeśli prowadzimy już dla niej usługi księgowe, to posiadamy wszelką dokumentację, więc całe działanie jest znacząco usprawnione. Jeśli nie posiadamy ich, to musimy dowiedzieć się, czym Klient się zajmuje i w zależności od źródła dochodu, uzyskać określone dokumenty finansowe. Zapewniamy bieżący kontkt, informujemy o zmianach statusów wniosków, informacjach płynących z banku, a jeśli mamy dostęp do systemu bankowego, powiadamiamy o zmianie wszelkich statusów wniosków. Jednak bez obaw, jeśli Klient nie chce być „zasypywany” informacjami, możemy ograniczyć się do tych najważniejszych.

Jak to wygląda od strony banku?

Zanim bank wyda decyzję o udzieleniu kredytów, należy spełnić określone warunki potrzebne do jego uruchomienia. To np. dostarczenie dodatkowych dokumentów. Wówczas następuje uruchomienie finansowania i wypłata środków. Często jesteśmy pytani o to, czy prowadząc działalność gospodarczą można dostać kredyt. Oczywiście, że tak, choć jest to trudniejsze właśnie przez to, jak bank odbiera takich kredytobiorców. Dla banków najmniejsze ryzyko to Klient z umową o pracę, bo chodzi o postrzeganie płynności finansowej.

Doradca kredytów gotówkowych – Warszawa to nasza siedziba, ale działamy w całym kraju

Stolica jest centrum biznesowym kraju, ale kiedy potrzebny jest profesjonalny doradca kredytowy, Warszawa jest tylko jedną z możliwości. Oczywiście konkurencja jest spora, natomiast w naszym przypadku nie ma znaczenia cena, bo nie pobieramy opłaty i możemy dodatkowo zagwarantować partnerską współpracę i wysoką jakość prowadzonych usług. Długoletnia obecność na rynku, zdobyte doświadczenie i know-how pozwalają nam świadczyć profesjonalne działania dla Klientów z właściwie całej Polski. Jeśli potrzebny jest ekspert kredytowy, Warszawa nie jest warunkiem koniecznym do spełnienia – Kancelaria Finansowa Clear jest alternatywą dla firm z całego kraju.

Zobacz również:

Menu