Doradztwo – kredyty gotówkowe

Skoro czytasz te słowa to prawdopodobnie oznacza, że potrzebujesz kredytu gotówkowego i szukasz doradcy, który będzie mógł pomóc w tym zakresie. To oczywiście rodzi pewne pytania. Jaki jest dobry doradca kredytowy, czy Warszawa to dobry wyznacznik, co powinien móc załatwić i ile kosztować? Cóż, przede wszystkim musi być skuteczny, lokalizacja nie ma znaczenia, a powinien móc załatwić kredyt. Jeśli chodzi o cenę, to…

Od razu musimy zaznaczyć, że nie pobieramy żadnego wynagrodzenia wstępnego od Klienta i nie jest to żaden haczyk! Rozliczamy się z bankami, uzyskując prowizję od uzyskanego kredytu. Jak to działa? Dzięki temu, że my załatwimy kredyt w danym banku, jemu odchodzą koszta pozyskania kredytobiorcy. Nie zmienia to jednak faktu, że przedstawiamy Klientom najbardziej korzystne oferty. Uwypuklamy ukryte opłaty i odsłaniamy wszelkie niuanse. Cały proces wygląda w następujący sposób:

 • Przeprowadzenie wywiadu z Klientem.

W pierwszym etapie szczegółowo wyjaśniamy sposób organizacji kredytu, krok po kroku. Zawsze przeprowadzamy wywiad dotyczący dochodów, zobowiązań, sytuacji rodzinnej, zawodowej oraz majątkowej. Określamy wszystko to, co ma wpływ na zdolność kredytową.

 • Wybranie ofert oraz ich skonsultowanie z Klientem.

Przedstawiamy ofertę różnych banków i wybieramy najlepszych kredytodawców, do których będziemy składać wnioski kredytowe. Omawiamy również listę wymaganych dokumentów dla poszczególnych banków.

 • Wybranie dwóch czy trzech banków, do których zostaną złożone wnioski.

Składamy wnioski do działu decyzji kredytowych w wybranych wspólnie bankach. W imieniu klienta odpowiadamy również bankom na wszelkie dodatkowe zapytania.

 • Negocjowanie warunków z bankami.

Po otrzymaniu decyzji z banków, negocjujemy lepsze warunki kredytowe, w tym dodatkowe obniżki od aktualnych warunków promocyjnych.

 • Uruchomienie kredytu przez bank.

Pomagamy w kwestii podpisania umowy, uruchomienia kredytu, a także późniejszego monitorowania, czy wszystkie postanowienia między stronami wypełniane są w prawidłowy sposób. W przypadku sytuacji spornych służymy profesjonalnymi radami. 

 

Każdy, kto skorzysta ze wsparcia doradcy kredytowego Kancelarii Clear liczyć może na dobranie najkorzystniejszej oferty banku, na pomoc w przygotowaniu dokumentów do kredytu, na wspomnianą negocjację obniżenia oprocentowania, a także na wyjaśnienie wszelkich zapisów umowy kredytowej.

W ciągu ośmiu lat prowadzenia Kancelarii, nasze działania zaowocowały uruchomieniem kilkuset kredytów. Dysponujemy informacjami o tym, ile czasu zajmuje procesowanie wniosku o kredyt gotówkowy w danym banku i zazwyczaj trwa to kilka dni roboczych. Pandemia wpłynęła na to w różnym stopniu, bowiem większość zależy od banku. Nie oznacza to jednak, że nie ma takich, które udzielają kredytów równie szybko, co wcześniej.

Jak wygląda współpraca?

Wszystko zależy od tego, czy osoba chcąca wziąć kredyt jest naszym Klientem czy nie. Jeśli prowadzimy już dla niej usługi księgowe, to posiadamy wszelką dokumentację, więc całe działanie jest znacząco usprawnione. Jeśli nie posiadamy ich, to musimy dowiedzieć się, czym Klient się zajmuje i w zależności od źródła dochodu, uzyskać określone dokumenty finansowe. Zapewniamy bieżący kontkt, informujemy o zmianach statusów wniosków, informacjach płynących z banku, a jeśli mamy dostęp do systemu bankowego, powiadamiamy o zmianie wszelkich statusów wniosków. Jednak bez obaw, jeśli Klient nie chce być „zasypywany” informacjami, możemy ograniczyć się do tych najważniejszych.

Jak to wygląda od strony banku?

Zanim bank wyda decyzję o udzieleniu kredytów, należy spełnić określone warunki potrzebne do jego uruchomienia. To np. dostarczenie dodatkowych dokumentów. Wówczas następuje uruchomienie finansowania i wypłata środków. Często jesteśmy pytani o to, czy prowadząc działalność gospodarczą można dostać kredyt. Oczywiście, że tak, choć jest to trudniejsze właśnie przez to, jak bank odbiera takich kredytobiorców. Dla banków najmniejsze ryzyko to Klient z umową o pracę, bo chodzi o postrzeganie płynności finansowej.

Doradca kredytów gotówkowych – Warszawa to nasza siedziba, ale działamy w całym kraju

Stolica jest centrum biznesowym kraju, ale kiedy potrzebny jest profesjonalny doradca kredytowy, Warszawa jest tylko jedną z możliwości. Oczywiście konkurencja jest spora, natomiast w naszym przypadku nie ma znaczenia cena, bo nie pobieramy opłaty i możemy dodatkowo zagwarantować partnerską współpracę i wysoką jakość prowadzonych usług. Długoletnia obecność na rynku, zdobyte doświadczenie i know-how pozwalają nam świadczyć profesjonalne działania dla Klientów z właściwie całej Polski. Jeśli potrzebny jest ekspert kredytowy, Warszawa nie jest warunkiem koniecznym do spełnienia – Kancelaria Finansowa Clear jest alternatywą dla firm z całego kraju.

Kredyt gotówkowy dla osób indywidualnych 

Kredyt gotówkowy to uniwersalne rozwiązanie dla każdej osoby, która potrzebuje szybkiego przypływu środków do realizacji naprawdę różnorodnych celów, od zakupu samochodu począwszy, na upłynnianiu domowego budżetu w trudnym okresie finansowym kończąc. Zaletą takich zobowiązań jest to, że wspomniany cel finansowania nie musi być określany, a przekazanie pieniędzy na ogół następuje szybko. Aby uniknąć niekorzystnych zapisów umów, warto jednak korzystać ze wsparcia doradców kredytowych, którzy są w stanie pomóc nawet osobom: 

 • z brakiem zdolności kredytowej; 
 • w podeszłym wieku; 
 • niedawno obchodzącym swoje 18 urodziny; 
 • pracującym na umowę o pracę na czas określony; 
 • wykazującym niestandardowe źródło dochodu; 
 • z niskim scoringiem i dużą liczbą zapytań w BIK. 

Kredyt gotówkowy dla firm 

Kredyt gotówkowy dostępny jest również dla działalności gospodarczych. Firmy traktują tego typu pożyczki jako jeden ze sposobów na utrzymanie płynności finansowej przedsiębiorstwa. Kredyt gotówkowy dla firm może być również przeznaczony na różnego rodzaju inwestycje, które pozwolą poprawić konkurencyjność na rynku. Ważne jest jednak to, by wszelkiego rodzaju zobowiązania finansowe zaciągać we współpracy z doradcą kredytowym, a nawet z doradcą podatkowym. Zapraszamy do współpracy właśnie z naszym zespołem ekspertów finansowych, którzy dzięki znajomości wielu  branż bez trudu znajdują najlepsze, spersonalizowane rozwiązania dla klientów. 

 

Doradca kredytowy online

Praca doradcy kredytowego nie musi oznaczać fizycznego kontaktu z klientem np. w siedzibie kancelarii finansowej czy w banku, który ma udzielić kredytu gotówkowego. Obecnie możliwe jest współpracowanie i finalizowanie sprawy w ramach obsługi zdalnej. Kontaktując się z doradcą kredytowym telefonicznie bądź poprzez videokonferencję, można przekazać specjaliście wszystkie niezbędne informacje potrzebne m.in. do przeprowadzenia oceny zdolności kredytowej. Dostarczenie ważnych dokumentów również może odbywać się online, zwłaszcza że cały proces przygotowania umowy kredytowej z bankiem odbywa się bez konieczności stawiania się w jego siedzibie. Istotne jest tylko i wyłącznie to, aby klient stawił się u kredytodawcy w umówionym dniu podpisania wspomnianej umowy. 

Czy doradca kredytowy lepiej doradzi od pracownika banku?

Doradca kredytowy to specjalista niezależny, który wykonuje profesję zaufania publicznego. Oznacza to, że działa w interesie swojego klienta, nigdy banku. Inaczej jest w przypadku pośredników kredytowych czy pracowników danych instytucji finansowych – są oni w stanie doradzić klientom w zakresie oferowanych usług bankowych i kredytowych, ale ich opinia nigdy nie należy do obiektywnej. Ich celem jest bowiem sprzedanie danego produktu i pozyskanie nowego kredytobiorcy. 

Zobacz również:

Menu