Pełna księgowość online

Księgowość online – dla kogo, jak działa?

O tym, że Internet jest dobrodziejstwem XXI wieku, z którego korzysta absolutnie każdy, wiemy już wszyscy, bo napisano o tym tysiące tekstów właśnie w Internecie. Inną kwestią jest to, że choć istnieje pokusa przeniesienia do Sieci wszystkich usług, to utrzymają się tylko te, które naprawdę przyniosą użytkownikom określone korzyści. W tym przypadku mamy właściwie podręcznikową realizację tego założenia. Co więcej, księgowość online jest przydatna nie tylko ze względu na to, że jest szybsza i zdecydowanie bardziej przejrzysta niż standardowa, bo dokumenty katalogowane są wirtualnie – najważniejszym aspektem jest to, że po prostu jest to transparentna i bezpieczna usługa. I to bezpieczna dwojako, bo po pierwsze mamy całkowitą pewność ochrony wrażliwych danych i wgląd we wszystkie operacje, a po drugie nie musimy się przemieszczać, co ogranicza możliwość narażenia się na reperkusje związane z panującą pandemią. Korzystanie z księgowości online to ułatwienie wszystkich związanych z nią procesów, co oznacza wygodę i efektywność czasową.

Pełna księgowość internetowa całodobowo

Podstawowym wyróżnikiem usługi księgowości online z Państwa punktu widzenia jest zapewniany przez nas bezpłatny dostęp do platformy księgowej, dzięki której w bezpieczny sposób są Państwo w stanie w czasie rzeczywistym kontrolować proces księgowania dokumentów. System umożliwia:

  • wystawianie faktur sprzedażowych,
  • kontrolowanie płatności do ZUS i US (składanie deklaracji rozliczeniowych, zgłoszeniowych, zasiłków, zaświadczeń Z-3b itd.),
  • zamieszczanie dokumentacji księgowej,
  • podgląd bieżących rozliczeń,
  • informacje o płatnościach podatkowych,
  • analizę sprzedaży,
  • ochronę danych osobowych,
  • gwarancję bezpieczeństwa informacji.

Powyższe czynności w formie analogowej to często cały dzień roboczy, nierzadko dosłowne pływanie w dokumentacji i mała ergonomia całej czynności. Usługa księgowa online to wygoda i bezpieczeństwo, czyli właściwie dwie główne korzyści, które określają dzisiaj wartość narzędzi tego rodzaju. E-Księgowość nie jest rozwiązaniem nowym, jednak zdecydowanie zyskuje w obecnych czasach, podobnie jak rozwiązania w tym i innych sektorach, które dawno uległy zcyfryzowaniu bądź teraz zostały poddane temu procesowi. Korzystanie z platformy do księgowości online jest możliwe przez całą dobę, co jest dodatkową, bardzo istotną zaletą. Oczywiście z naszej strony zyskują Państwo całkowitą pomoc w zakresie obsługi.

Pełna księgowość online – cennik

W ramach świadczonej przez nas usługi księgowej platforma online jest udostępniana bezpłatnie. Prowadzimy zarówno księgowość dla dużych spółek z o.o., jak i jednoosobowych działalności gospodarczych. Wirtualna platforma księgowa zapewnia Klientom bieżący, pełny wgląd w prowadzone czynności. Dostęp do dokumentacji możliwy jest z każdego miejsca na świecie o każdej porze dnia i nocy. To wygodne i intuicyjne rozwiązanie dla przedsiębiorców różnego szczebla. Zalecamy je również dlatego, że łatwo korzystać z niego także mobilnie. Platforma księgowa jest udostępniona w ramach usługi SaaS (Software as a Service), więc całość obsługiwana jest z poziomu przeglądarki.

Żeby dowiedzieć się więcej o świadczonych przez nas usługach księgowych, odsyłamy do właściwych dla nich podstron:

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi częściami oferty naszej Kancelarii Finansowej Clear.

Aktualności na blogu

Menu